Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap hevesen szeretkeztünk...

Tegnap hevesen szeretkeztünk barátnőmmel, figymaféknek nevezett "húr" elszakadt nálam teljesen. Nem nagyon fájt, viszont eszméletlenül vérzett. El kéne e mennem vele orvoshoz vagy majd begyógyul? Mennyi ideig nem érdemes szexelni a sebbel?

Figyelt kérdés
Bekötöttem a péniszemet, reggelre elállt a vérzés, nem fáj, vizelés könnyen megy, nem gyulladt, hegesedik a seb, errekciónális problémám nincs.Elvileg akinél rövid a figymafék (pl mint nálam volt), annál az orvos elvágja egy vágással, én ingyen megoldottam, bár eléggé sokat vérzett majdnem elájultam :D .Esetleg hasonló "sérült" ember meg tudja mondani, jobb lesz e igy a sex, avagy sem?
2008. dec. 23. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Bocs, de rákérdezhetek pontosan mi az a fitymafék? Párom is vérzett a múltkor szeretkezés után, habár nem erősen, és csak néhány percig szivárgott, de mi nem tudjuk mi baja volt. (Pedig mi voltunk orvosnál)

Szerintem mielőtt teljesen be nem gyógyul a seb, semmiképp ne szeretkezz, mert ha megint ilyen hevesek lesztek megint felszakadhat. Az mindenesetre biztos, h az orvos nem ugyanolyan vágást végez, mint amiben neked részed volt, ez ugyanis teljes mértékben beforrhat, amit az orvos csinál, pedig tuti nem. És sztem az sem mindegy melyik ponton van átvágva.


A helyedben dokihoz is mennék, h megnézze a sebed, legalább megnyugtatna, h jól van, ez most már így marad, vagy ilyesmi.

2008. dec. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Szia.


Én úgy gondolom,hogy a fitymafék,a pénisz alsó felületén található vékony hártyácska,ami a bőrt összeköti magával a pénisszel,és ez szakadt el.

2 dolog:1.Amíg seb van,én nem szexelnék sehogy,mert elfertőződhet csajjal,vagy anélkül(zsebhoki..)

2.MIndeképp felkeresnék egy sima háziorvost(ehhez szakrendelés nem kell)aki ha kell,ír fel néminemű antibiotikumos kenőcsöt.

DE!!Ha teljesen az én véleményemre vagy kíváncsi,mivel 25 vagyok(nő) és sosem szedek gyógyszert,így én a régi jól bevált módszerhez folyamodnék:Patika,körömvirágkrém,lehetőleg köralakú narancssárga dobozos,és ezzel kenegetném.Nekem ennél jobb nincsen.

És ezt miért külön írtam?Mert ma Magyarországon rengetegen gyógyszerpártiak,és csak amit az orvos ír fel,az az elfogadott,és lepontozzák azt,aki "különc".

Pedig régen,mikor gyógyszerek helyett csak gyógynövények voltak....


Boldog Karácsonyt!!!

2008. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
90%
Ne aggódj, nem lesz rosszabb a szex - sőt még jobb is egy kicsit. Én is így jártam mint te, de már sok évvel ezelőtt, úgy hogy tapasztalatból mondom. Ezzel a sebbel is el kell menni az orvoshoz, mint minden komolyabb vérző sebbel: fertőtleníti, beköti. A teljes gyógyulásig nem szabad szexelni, merft felszakadhat és elfertőződhetsz te is és a párod is. Nem lesz rosszabb a szex, gondolj arra, hogy a világban sok népnél kötelező a körülmetélés (pl.zsidók, ausztrálok, stb.)
2008. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem lesz rosszabb a szex, gondolj arra, hogy a világban sok népnél kötelező a körülmetélés (pl.zsidók, ausztrálok, stb.)"


Ez csak azokra igaz, akiknek jól sikerült. Nekem pl nem, úgyhogy engem nem nagyon nyugtat, hogy milyen sokan milyen jól érzik magukat a körülmetélt pénisszel... :(

2009. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
73%
2010. jún. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!