Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon zavar az orromon lévő...

Nagyon zavar az orromon lévő anyajegyem, le kellene szedetnem?

Figyelt kérdés

Egyszerűn rengeteg anyajegyem van a testemen, viszont hála az égnek az arcomon csak 3-4 darab és viszonylag kicsi, nem túl látható helyen, de sajnos közülük az egyik anyajegyem pont az orrom jobb oldalán van és nem is kicsi, sötét, nagy és természetesen jól látható.

Én igazán próbáltam megbarátkozni vele, de egyszerűen nem megy. Nem tudom megszokni, hogy ott van, és hogy 'hozzám tartozik', egyszerűen utálom.

A legszomorúbb pedig az, hogy emiatt még az orrom sem 'sima' vagy 'egyenes'.

Anyukámmal már beszéltem róla, idáig mindig mondogatta, hogy egyáltalán nem tesz csúnyává és hogy az egy 'kis szépséghiba', de én nem tudom így gondolni, persze, ő nyilván így gondolja, hiszen nem neki kell együttélni vele és nem neki kell magyarázkodnia, amikor megkérdezik, hogy mi történt az orrommal.. Sokszor volt rá példa és nagyon rosszul éreztem magam, hogy mindenki megbámulja. Képeken is muszáj oldalra fordítsam a fejem, hogy ne látsszon, mert tényleg nagyon csúnya.

Bizonyára anyukám is megunhatta, hogy folyton ezzel nyaggatom, megbeszéltük, hogy elmegyünk, megmutatjuk egy olyan szakembernek, aki ért hozzá és esetleg el is tudja tüntetni. És igen, pontosan tudom, hogy heg marad utána, de szerintem az mégis csak elviselhetőbb lenne, mint az anyajegyem.. :s



2018. máj. 3. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha zavar, akkor szedesd le.

Manapság már heg sem fog maradni.

2018. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.^^
2018. máj. 3. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, de ne sima sebészhez menj, hanem plasztikai sebészhez, mert itt azért nem mindegy, hogy milyen heg marad utána.
2018. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. c:
2018. máj. 3. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Van akinek cickó, van akinek fogszabályzó, s van akinek csak egy anyajegynélküliség kell a boldogsághoz. Ha a cickó megvan, a fogszabi meg nem is kell, kész főnyeremény leszel! Hajrá!
2018. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm!♥
2018. máj. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!