Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hova forduljak?

Mit csináljak, hova forduljak?

Figyelt kérdés
Éveken át ittam tejet műanyag pohárból, melyet mikróban melegítettünk. Kérlek ne kezdjetek el szidni. Most tanultam suliban ennek hatását és nagyon be vagyok parázva, hogy későbbiekben emiatt valami bajom lesz. Pontosan nem tudom milyen műanyagból vannak ezek a poharak. Az utóbbi napokban teljesen magam alatt vagyok emiatt, milyen orvoshoz tudnék elmenni ezzel kapcsolatban?:/
2018. máj. 3. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:

a mikrózható műanyagoktól nem lesz bajod, nem?

vagy mit tanultatok és milyen típusú műanyagokról?

de ha azt se tudod, hogy milyen típusú műanyagból készültek a poharak, akkor miért parázol?

2018. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont emiatt a bizonytalanság miatt, főként a polikarbonát miatt, meg pvc és polisztirol. Bár nem tudom, hogy ezekből gyártanak-e ilyen poharakat. Szeretnék ennek a végére járni, mert úgy érzem teljesen felőröl:(
2018. máj. 4. 06:08
 3/3 anonim ***** válasza:

"nem tudom, hogy ezekből gyártanak-e ilyen poharakat. Szeretnék ennek a végére járni"


akkor hajrá, itt a net

2018. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!