Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon Ő egy normális ember?

Vajon Ő egy normális ember?

Figyelt kérdés
Randiztam egy férfival. Korábban már ismertem, de úgy igazán nem beszéltünk egymással. Viszont messze él attól a helytől, ahol én lakom, az ország másik felén él. Ha online nem küldtem neki képet meg volt sértődve, azt írta hogy nem vagyok hozzá kedves. Első randin egy kietlen helyre vitt, ahol elkezdte fogdosni a mellemet és a fenekemet ruhán keresztül. Amikor azt mondtam hogy nem szeretném, akkor azt mondta hogy hogy ha már nincs szex, akkor ez jár neki, mert hogy ő férfiból van. Utána nem ellenkeztem, mert megijedtem. Szerinte le kellene az önfejűségemet törni. Azt mondta hogy a barátnője vagyok. Egyszer viszont amikor nyilvános mosdóba kellett mennem azt mondta hogy a kabátomat hagyjam bent, mert ő nem szereti ha valaki csak úgy elmegy tőle. Egyszer végül is csak hazahozott. Azóta keresett de nem reagáltam rá. Csak a szexre ment, vagy nem normális?
2018. máj. 5. 15:48
 1/5 anonim válasza:
Inkább gyerekesnek mondanám, de nagyon. Ezeken a dolgokon felul jól érezted vele magadat?
2018. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán.
2018. máj. 5. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem jár egy férfinak, amit Te nem akarsz, pláne nem az első randin. Ilyet nem szabad elfogadni, amint lehet, ott kell hagyni! Jól teszed, ha nem reagálsz.
2018. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, a leírtak alapján kimeríti az arrogáns bunkó fogalmát.
2018. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Betegesnek tűnik. SZóba se áljj vele többé! Én nem mernék. A tisztelet leghalványabb jelét se mutatja..
2018. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!