Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszióból, hogy lehet...

Depresszióból, hogy lehet visszatérni normális kiengyensúlyozott emberré?

Figyelt kérdés

Már több mint 4 éve depresszióban szenvedek.

Ennek főleg családi problémák miatt alakult ki és a gyerekkorombeli rengeteg bántalmazásból mint testileg mint lelkileg. Az érzéseim nem tudom kifejezni és semminek nem látom értelmét, sokszor csak annyit kérek legyen vége ennek az egésznek, nem tudok bizni senkiben még magamban sem, félek a világtól. Tudom majd azt mondjátok menjek pszihológushoz és probáljam meg elmondani neki a problémáim ő ehez ért majd ő segít..nem 1x voltam már és még mindíg kilátástalannak tartom az életem. Ti mit ajánlotok?



#depresszió #ember #normális #Kiengyensúlyozott
2017. márc. 18. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichológust. Azon kívül mire nem találsz megoldást?
2017. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyire tartod magad intelligensnek(ezt nem sértésként írom) ?

Mert tudnék ajánlani egy könyvet, ami nekem is segített, szintén 4 évig voltam depressziós, de ha nem vagy képes fel fogni se, hogy mit ír az író, akkor szart se ér, ha hozzád vágom.

2017. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. A pszichológus meg a modern világ egyik hatalmas pénzlehúzója, ahol elmeséled egy vadidegen embernek a nyűgöd-bajod, akit rohadtul nem érdekel, de óránként 5000 ft-ért valahogy végighallgat. A lélek sebeit csak a halál gyógyíthatja...
2017. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen annak tartom magam.

Ki lenne a könyv írója és mi a címe?

2017. márc. 18. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Paul Hauck- mélyponton


itt az egész könyv: [link]

2017. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!