Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már lassan fél éve szédülök,...

Már lassan fél éve szédülök, zsibbad a kezem, fáj a fejem, fáradékony vagyok, és ingerlékenyfázékony, látás problémák, székrekedés étvágytalanság szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyi minden.. menj orvoshoz:(
2018. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly hogy fél éve szenvedsz, de még nem voltál orvosnál hogy kiderítse mi ez, hanem ide írsz ki kérdést?

Iszol napi több liter vizet?Szedsz vitamint?Sportolsz?Mit teszel vagy mit nem teszel meg az egészséged érdekében?

2018. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kaptam a háziorvostóllabor vizsgálatra időpontot.

Fél és egy liter közötti mennyiségű vizet iszom

2018. máj. 6. 22:46
 4/7 Dóri84 ***** válasza:
Atyaég! 2-3 l vizet kellene inni naponta kb. Egyébként én sem értem, hogy ,ha fél éve szédülsz, zsibbadsz, hogy nem mentél még orvoshoz! Lehet akár agyi érszűkület. Orvoshoz!
2018. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam fiatal vagyok és majd elmúlik
2018. máj. 6. 23:05
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg ingadozó vérnyomás pár óráig 95-105 majd később 140-155 között

Kérlek ne ítélkezzetek elmegyek orvoshoz

2018. máj. 6. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem itélkezésnek szántam, én spec csak javasoltam, mert szükséges. Egyébként én már voltam szédüléssel orvosnál, és semmit nem csináltak vele/mondtak rá. Szóval ez van, elviselem. Hátha neked mondanak majd valami használhatót. :)

Az viszont tény, hogy baromi keveset iszol, és ez a sok tünet mind lehet annak következménye. De attól még go az orvoshoz.

2018. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!