Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és a napokban...

16 éves vagyok és a napokban egyre többet szúr a szívem!?

Figyelt kérdés
Kb 5 éve szúr a szívem, viszont mostanában az időjárás miatt is egyre többet, sőt minden nap, pedig nem érzek stresszt, vagy esetleg a tudatalattim igen. A kérdésem pedig hogy mit tegyek? Orvosnál voltam már sokszor, az egyik szívbillentyűm el van vékonyodva, azt mondta rá az orvos hogy próbáljak stresszmentesen élni ami szerintem lehetetlen :D és volt még egy orvos aki olyan gyógyszert írt fel amitől nagyon rosszul voltam, el voltam teljesen gyengülve, így hagytam is, elvileg felnőtteknek is azt adta szóval nagyszeru... (kb 13 éves voltam akkor) és egy másik kérdés, így kb mennyi ideig lehet élni?
2018. máj. 7. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó sokáig lehet élni egy kis billentyűhibával. Vigyázni kell magadra, és kellene betartanod a doki előírásait. Vízhajtót, és gyógyszert azt szedd be amit adnak. Ha nem jó a gyógyszer amit adnak, akkor váltani kell. Van olyan gyógyszer, ami nem okoz allergiát. Nekem sem volt jó több gyógyszer. Vannak étrend kiegészítők amik támogatják a szíved munkáját.
2018. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!