Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon tettek valamit az italába?

Vajon tettek valamit az italába?

Figyelt kérdés

Ismerősöm egyik este ivott, bevallása szerint egy szórakozóhelyen nem figyelt az italára és utána megitta. Akkor már részeg volt, de mindenre emlékszik, kulturáltan volt ittas.

A szórakozóhelyet elhagyva erőtlen lett, nem bírt felállni, utána egyik pillanatról a másikra agresszív lett, a párjával üvöltözött, olyan dolgokat is mondott, amiket utólag visszamondva nem tud hova tenni. 4 óra esett ki neki, talpon volt mikor észhez tért, de durva másnap következett. Azóta néha furcsa, bűntudata van, pár napig arra fogta a látszódó mélypontjait stb. de látszik, rajta hogy nem oké. Úgymond kívülről mint egy depressziós.

Azt mondta 5. napja másnapos, és nem tudja megmondani, de valami nem stimmel a másnaposság érzetével. Azóta sem tért vissza neki egy pillanat sem a kiesés idejéből, pedig részegségkor visszajönnek a dolgok neki, főleg ha veszekedés volt, vagy elesés.

Nem ismertünk rá.

Mi lehetett?



2018. máj. 8. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Én is mindig ezt mondom, hogy biztos beletettek valamit az italomba. Meg azt is, hogy nem is én voltam.


Szerintem van rá esély, hogy ő is csak füllent.

2018. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
100% biztos, hogy nem emlékszik semmire. Egy emlékképe nem jött vissza. Tekintsük el a füllent témától, ha lehetséges. Én hiszek neki, ismerem.
2018. máj. 9. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Utólag már nem tudni. Még jó, hogy nem egyedül volt a buliban, ha mégis tettek valamit bele.


Szerény véleményem, pedig 23 életévem alatt csak 1x(!!) voltam diszkóban, hogy PIÁT-SOHA-NEM-HAGYUNK-FELÜGYELET NÉLKÜL, NEM-VESSZÜK-LE-RÓLA-A-SZEMÜNK, HA ÜVEGES ITAL AKKOR AZ-ÜVEG-SZÁJÁT-UJJAL-BEFOGJUK-ÉS-ÚGY-FORDULUNK-MÁSFELE, illetve A PIÁT-MINDIG-ÚGY-KÉRJÜK-KI-HOGY-ELŐTTÜNK-TÖLTSÉK-KI


Aki ezeket nem tartja be, ne haragudjon, de..

2018. máj. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, aki eleve már tökpiás, és ráiszik akár még egyet simán lehet, hogy kb. rögtön kiüti, nem kell a duma.


De nem is értem, hogy

1. miért kell csontra leinni magát az embernek (29 év alatt egyszer sem voltam öntudatlan részeg)

2. ha velem ordítozna a párom berúgva, még aznap elcuccolnék tőle - az én barátpm is volt már részeg (az utolsó sör már sok lett), de bújt, szeretgetett, meg majdnem sírt, hogy problémát okoz nekem a tántorgásával, nem üvöltött.

2018. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!