Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudok féreghajtó módszereket?...

Tudok féreghajtó módszereket? Esetleg ha elmesélem háziorvosnak tudna segíteni szerintetek?

Figyelt kérdés

Félek hogy férges vagyok,kiskoromban volt cérnagiéisztám ami szerencsére persze elmúlt.. de tegnap ilyen fehéres valamit vettem észre a székletemben,nem mozgott meg semmi,nem tudom pontosan hogy féreg volt e..de most félek hogy férges vagyok..😫

Szerintetek mit csináljak?:(

(16/l)



2018. máj. 9. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha vannak állataid, simán bevihetted a petéket a szervezetedbe.

Nem ciki ez egyáltalán. Féreghajtó tabletta és szirup is kapható, vény nélkül.

Nálunk van kutya, cica, malac és évente végigcsinálunk egy féreghajtó kúrát a férjemmel, biztos ami biztos.

A gyerekek meg különösen gyakran fertőződnek meg, mert minden csudát a szájukba vesznek.

2018. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vény nélküli féreghajtó? Mondj már párat kérlek első, Mo.-on vényköteles az összes.


Háziorvos felír gyógyszert, nyugodtan menj el.

2018. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek, én Szerbiában élek.

Néha elfelejtem, mennyi minden máshogy megy ott, mint itt :)

Kérdezőtől is bocsi akkor a téves infóért.

#1

2018. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Ja és persze jó volna, ha a problémáddal a háziorvosodhoz fordulnál. Biztosan tudna rá megoldást!
2018. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak növények is amik féreghajtó hatásúak. Paraziták ellen használható torma, a grapefruit mag illetve a papaya, az örménygyökér, a kurkuma, sőt a kutyabenge és a diófa levél is. Esetleg még az ánizs, nyers fokhagyma.
2018. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Anndi válasza:
3-as válaszoló. Szerbiában tényleg elérhető féreghajtó vény nélkül?
2023. máj. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!