Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Őszülés ellen mi a teendő?

Őszülés ellen mi a teendő?

Figyelt kérdés
Pár éve elkezdett a hajam őszülni, és mivel zavar, ezért festeni kezdtem. Viszont az arcszőrzetem is egyre fehérebb, ezért gyakrabban kellene borotválkoznom, csakhogy én szeretek borostás lenni. A gond az, hogy a mellszőrzetemnél is megjelentek az ősz szálak, és ott ugye nem tudom festeni. Nem vagdoshatom le ollóval állandóan. A strandszezon kezdetével ez különösen kellemetlen. Van valamilyen módszer, amivel ez a folyamat lelassítható, vagy akár vissza is fordítható? 40/F

2018. máj. 10. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen! Az örök élet elíxirét kell keresd. Állítólag holnap akciós a spárban.
2018. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Genetikai eredetű a probléma, mint a kopaszodás. Megelőzni nem lehet, megállítani sem, csak ideiglenes kezelni (festeni), vagy beletörődni és elfogadni.
2018. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!