Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dagadt vagyok ?

Dagadt vagyok ?

Figyelt kérdés

175cm magas vagyok és 107 kg. Elvileg "nem látszódik" rajtam a felesleg. Néha én sem látom azt magamon, hogy csúnya lennék. De mikor arra gondolok, hogy mennyire dagadt vagyok.... hogy 107 kg vagyok, akkor magamra sem tudok nézni.

14 éves vagyok amúgy.

Ma az orvos mondta, hogy kezdjek valamit magammal, mert meghalok 30 évesen. Én sportolok. Próbálkozok. De ez van...

Nagyon csúnyán tett az orvos, ami eddig még soha sem fordult elő. Most még enni sem vagyok hajlandó. Ha eszek, akkor is csak arra tudok gondolni, hogy csak jobban fogok hízni.

Nagyon kevés önbizalmam van. Már szinte ott járok, hogy nincs magam felé egy csöppnyi szeretet sem.



2018. máj. 11. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne utáld magad, és semmiképpen ne add föl! Ennyi hájba még nem fogsz belehalni, rengeteg olyan embert ismertem aki túlsúlyosan is magas kort ért meg. Ha akarod, kitartó munkával le tudod dolgozni :) Am fiú vagy vagy lány?
2018. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé túlsúlyos vagy, de még fiatal vagy, sőt gyerek, tehát még sokat változhatsz.
2018. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szüleiddel együtt egy jó orvos segítségével kellene egy haditervet kidolgozni a súly normalizálásához. Mert 14 éves nem fogyókúrázhat csak úgy. Az orvos erősen túlzóan fogalmazott, de valóban nem jó egy életen át cipelni ekkora túlsúlyt - akár állandóan két bőrönddel közlekednél. Ha nem is halálos, de nem egészséges, és az ízületek hamar tönkremennek tőle - főleg a térdízület.
2018. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orvos jól fogalmazott. Ha marad a trend, 20 évesen 170-180 körül lesz és akkor esélyes, hogy még 10 év és vége. Egyszerűen nem értem, hogy lehet ennyit enni? Mármint folyamatosan. Ehhez már kifejezetten "figyelni" kell az evésre, mert ha nincs meg a napi adag, máris csökken a súly.
2018. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!