Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köröm alatt lila/fekete folt...

Köröm alatt lila/fekete folt és levált köröm?

Figyelt kérdés
Jó pár hete belerugtam a szekrénybe ami nem fájt annyira viszont később észrevettem, hogy lila folt lett ott. Nem rég viszont a körmöm elkezdett leválni, és látom alatta a foltot. Ilyenkor mi a teendő? Hogy tudnám helyre hozni?

2018. máj. 11. 18:11
 1/7 anonim válasza:
Ezt sehogy... valószínűleg (ha elég nagy a folt) akkor le fog esni. Várd ki. De ha kicsi a folt, és közepén van, akkor várd meg ameddig lenő.
2018. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már több hete sérült meg, valószínű azért kezdett el most leválni mert már alatta ott a másik köröm.

Nekem is vált le egyszer hasonló okok miatt. Ami először jött alatta még az is lila volt, így az is levált. De a következő már maradt. Azóta rendben van.

2018. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mennyi idő volt ez? Nem szeretném ha nyáron ez lenne.. Amúgy köszönöm az eddi gyors válaszokat!😊
2018. máj. 11. 19:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy megvárjam amíg magától lejön, vagy szedjem le? Azt olvastam máshol, hogy eokan leszedték de nem tudom hogy ez jó-e.
2018. máj. 11. 19:17
 5/7 anonim válasza:
1-es vagyok! Nekem 2x esett le körmöm (egyszer kézről, egyszer lábról), és minkettőnél akkor szedtem le amikor már alig volt rajta. Nem fájt hogy tépkedtem, de nem is vártam meg amég beleakad mindenbe. :D
2018. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Én se szedtem le, csak amikor már szinte semmi sem tartotta. Szerintem egy darabig ne piszkáld. Ha korán leszeded akkor az alatta lévő köröm még túl puha lesz és könnyen megsérülhet.

Nekem elég sokáig tartott mire felszívódott a lilaság, és megmaradt a köröm rendesen. De lehet neked már a most leeső után jó lesz :)

2018. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat!😊 Sajnos nem hiszem hogy jó lesz mert látom, hogy alatta még nagyon nagy és csúnya a folt :(
2018. máj. 12. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!