Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tűnik el a kakiszag...

Miért nem tűnik el a kakiszag a kezemről?

Figyelt kérdés
Reggel a sétánál mikor szedtem össze a kutyusom után az ürüléket veletlenül hozzáertem az egyik ujjammal. Feljöttem, hogy lemossam, mert nem volt nálam semmi. A sima szappanos víz után ugyanolyan szagú maradt a kezem. Utána alkoholos kezfertotelnitovel lefertotlenitettem és pár percig jó is volt, de utána még mindig eroteljesen erzodott a szag. Tettem rá egy kis domestost most már alig érezni. Miért nem tűnik el teljesen a szag? Én nem olyan vagyok, aki fújozik a kutyakakitol. Engem csak az zavar, hogy hiába mosom meg a kezem bármivel, érződik.
2018. máj. 12. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Mosd meg ecettel vagy pucolj halat, ha az nem viszi le akkor semmi

Vagy vegyél macskát, az után nem kell szart kapargatni az utcán

2018. máj. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rajtad kívül nem érzi senki, te se éreznéd, ha nem tudnád, hogy szaros volt az ujjad!
2018. máj. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%
A redőkből, ráncokból nem tudod kimosni, sőt még inkább bele nyomod. Úgy hogy majd egyszer ki kopik belőle, vagy ecet, halszag ami elnyomja ezt a szagot.
2018. máj. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szkatol, ami a sz@r szagát okozza erősen apoláris molekula, ami szó szerint beleivódik a bőröd lipid rétegébe. Ezért nagyon nehéz lemosni, inkább lekopik idővel. Esetleg Ultraderm kéztisztítóval meg lehet próbálni, az erősebben oldja a zsíros jellegű szennyeződéseket mint a normál szappan.
2020. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!