Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan oldal a neten...

Létezik olyan oldal a neten ahonnan olcsóbban tudnék vény nélküli terméket rendelni mint amennyiért a gyógyszertárban kapható?

Figyelt kérdés
Lioton gélre lenne most szükségesem. Gyógyszertárba borzasztó drága. Valakinek van ötlete esetleg? Nagyon köszönöm!

2018. máj. 13. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

a gyógyszertárakba álltalában az egység árakon találgatóak meg a dolgok, nem dolgoznak nagyobb haszonnal mint egy online üzlet, ami drága az sajnos drága, de gyógyszertárba meg kérdezheted hogy hasonló hatóanyagú terméket nem e tudnak helyette ajánlani ami olcsóbb

(netről meg ha rendelsz hozzá jön a házhoz szállítás is, ami meg +1000ft minimum)

2018. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
#1! "nem dolgoznak nagyobb haszonnal mint egy online üzlet," Ez igy ebben a formában nem igaz!
2018. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha egy gyógyszernek csökken az ára árat kell csökkenteni, ha nő akkor növelni kell

sok mindentől függ mennyibe kerül egy gyógyszer, de online se adják 1000ft okkal olcsóbban... minimális eltérések vannak esetleg, de netről rendelni nem igazán éri meg

2018. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor van eltérés a patikai árak között, körül kell nézni. Nekem is anno mondták már gyógyszertárban, hogy nem kötelesek ugyanolyan áron adni. Egyébként sok patikának van webáruháza, illetve több patika bizonyos rendszerességel ad ki akciós újságot, nézz körül a neten, hátha szerencséd lesz.
2018. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó kis reklám, köszi :D
2018. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jelentettem itt egy választ, mert burkolt reklám volt.

Előző vagyok.

2018. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!