Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkezdtem "ropogtatni" a...

Zolee0212 kérdése:

Elkezdtem "ropogtatni" a gerincem, forgásokkal, "macskaháttal" (nem tudom minek nevezik), és a gerincem alja fáj, mozgáskor, lehajláskor, (persze már nem ropogtatom), mit tudnék tenni? 18 Fiú magas

Figyelt kérdés
Másik fontos kérdésem az lenne hogy elég durván kilátszik a gerincem, gyenge is a hátizmom, "csípő"izmom egyáltalán nincs is, komoly gerincferdülésem is van a hirtelen növésem miatt. Ezeken szeretnék javítani hogy nézzek is ki valahogy ne úgy mint egy agárkutya. :/
2018. máj. 16. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát először is ne ropogtasd a gerinced csak úgy magadtól, nem vagy te csontkovács. A többi kérdésedre nem tudom a választ, hogy pl. miért nincs csípőizmod. Inkább mutasd meg magad egy dokinak. Először háziorvos és mondd el a panaszaidat.
2018. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első! Nem úgy akartad fogalmazni, hogy "először háziorvosnak mondd el a panaszaidat"? Csak mert ez így elég magyartalan volt. Bocsi.
2018. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja de, igazad van 2-es, tehát javítok: Először háziorvoshoz menj és neki mondd el a panaszaidat, ő majd tovább küld, ha szükségét látja.
2018. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. válasz a "csípőizmomra" pl. amikor oldalasan fekszek az ágyon a csípőmnél lesüpped a húsom vagy izmom nemtom hogy fogalmazzam és szinte egész a gerincemig egy U alak van. remélem el bírod képzelni
2018. máj. 16. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Elképzelni eltudom, de mivel nem vagyok orvos, én így nem tudok tanácsot adni. Csak annyit, hogy a gerincedet ne csavargasd, ropogtasd, mert az nem játék, meg is sérülhet, akár nagy baj is lehet, inkább fejezd be. Mint írtam, mutasd meg magad orvosnak, az a biztos!
2018. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!