Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fiamnak (15 éves) fogszabály...

Biba70 kérdése:

A fiamnak (15 éves) fogszabályzó kell, de nem tudok rá több százezret költeni. Azt hallottam, hogy tb-re kedvezménnyel meg lehet csináltatni. Ez igaz? Minden infóra nyitott vagyok. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2018. máj. 17. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz.

[link]

2018. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Contefleur ***** válasza:
Szia. El kell menni egy tb alapú fogászati rendelőbe, ahol kell kérni fogszabályozásra beutalót. Ott megmondják ,hogy melyik körzethez tartoztok. Így kb 80 ezer lesz a fogszabályzó!
2018. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

15 éves lány vagyok, nekem bő egy hónap múlva fogják felrakni a fogszabályzóm. Nem vagyunk szegények, de a szüleim nem tudtak annyit kiadni egy fogszabályzóra, ezért tb-re mentünk mi is.

Nekünk most 99 ezer lett az egész, mert a tb csak valamennyit támogat, egyes dolgokat nem. Alsó, felső fogszabályzóm is lesz.

Nyilván ez helyszíntől is függ, de a tb-s fogszabályzás egy nagyon hosszú folyamat, én már kezdtem beleőszülni. Alig voltam 14 éves, amikor elkezdtük. Egy konzultáció után fél évvel későbbre adtak időpontot mintavételre, majd megint hónapokkal későbbre. Most, másfél év után végre felragasztják.

2018. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!