Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » (Fejér megye) A tüdőgondozóba,...

(Fejér megye) A tüdőgondozóba, tüdőszűrésre kell-e beutaló 40 év alattinak?

Figyelt kérdés

Fizetek érte,nem gond,csak egy gyors választ szeretnék,mert ha nem kell abban az esetben,ha fizetsz,akkor én megspórolom a várakozást a háziorvosnál.(Fejér-Székesfehérvár)

Régebben,ha fizettem nem kellett,de azt mondták,megváltozott azóta..ezért érdekel.


Köszi!


2018. máj. 17. 17:47
 1/8 A kérdező kommentje:
2016 -ban voltam,akkor még nem kellett,ha fizetek...olyan írjon légyszi,aki mostanában volt ott.
2018. máj. 17. 17:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell. Pénzt viszont kell fizetned, 1500-2000 forint, valahogy így.
2018. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam, munkaadóm viszont máshogy.Köszi szépen!
2018. máj. 17. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Kell beutaló (üzemorvostól általában)!!
2018. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na nekem azt mondta a cég,menjek háziorvoshoz,kapok beutalót,menjek tüdőszűrőre és úgy mehetek majd az üzemorvoshoz,ha már megvan a lelet.


Csak én furcsállom,mert eddig nem kellett ,ha kifizetted a díjat. Most sem értem,akkor minek,és látom megoszlanak a vélemények itt is.


Jó lenne jönne valaki,aki most volt és elmondaná, mondjuk kedden megtudom,majd leírom akkor.

2018. máj. 18. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Én most voltam és úgy írom, hogy kell. Mindegy hogy kitől, de kell beutaló.

Eddig nem kellett igen, de azóta beutaló kötelessé tették és ugyanúgy fizetni is kell.

Sok helyre nincs értelme a beutalónak.


"40 év alatti lakosoknak a tüdőszűrés beutaló köteles, üzemorvosi, vagy iskola orvosi beutalóval tudjuk elfogadni. Az üzemorvosi beutalóval 1700 Ft-ot kell fizetni."

Szerintem ez mindenhol így van.

2018. máj. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi,hogy megírtad!
2018. máj. 19. 17:06
 8/8 A kérdező kommentje:

Voltam és kellett.


Jó hírem van,orvosom,mivel rendes kórházba adott beutalót,ingyen röntgenre, azt mondták ott is ráírják hogy negatív és köteles elfogadni a üzemorvos.

Utóbbit a tüdőgondozóban mondták,mert rákérdeztem,persze oda ez a beutaló nem jó.

2018. máj. 23. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!