Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy eltávolítás mennyibe...

Anyajegy eltávolítás mennyibe kerül és hol csinálják meg (elsősorban Komárom-Esztergom megye, de budapest is érdekel, ha itt nincs)? Plasztika egyáltalán, vagy bőrgyógyászat, kell beutaló?

Figyelt kérdés
Orvosilag nem indokolt, csak esztétikai szempontból szeretném, meg nyáron félek, hogy a naptól vagy a szoli miatt baj lehet vele.
2010. febr. 3. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:

államiban ingyen megcsinálják( bőrgyógyászaton)

magánklinikán akár több tízezer forintot is elkérhetnek

2010. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sztem jó nekem az állami is...nem olyan nagy ügy ez...beutalót kell kérni? háziorvostól?
2010. febr. 3. 16:09
 3/9 anonim ***** válasza:

ha csak esztétikai jellegű a baj,nem fogják leszedni ingyen. csak ha folyamatosan irritált helyen van (melltartópánt helyén,stb). csak azért nem fogják,mert ne ártson neki a szoli -napfény, arra aztmondják, hát vigyázz rá és kend naptejjel!

úgyhogy ha államiba mész, találj ki vmit rá,hogy miért van az veszélyes területen.. amúgy csak akkor szedik ha gyanús a színe-formája stb, azaz -indokolt, -és ez a kulcsszó.

amúgy nemkell beutaló a bőrgyógyászatra

2010. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell beutaló.

Nálunk nem "kötözködnek" anyajegy levételnél.

Ami fontos! Mindegy hova mész, csak ősztöl tavaszig szednek le anyajegyet(szept-ápr esetleg május közepe)

2010. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is minél hamarabb szeretném, mert úgy tudom, 1 ideig a műtét után nem érheti napfény meg víz.
2010. febr. 3. 18:39
 6/9 anonim ***** válasza:
és borzalmasan csúnya lesz utána a heg.:'(
2010. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha plasztikai sebész csinálja, akkor is?
2010. febr. 3. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:

A heg függ a bőr minőségétől, és az anyajegy nagyságától.

Plasztikai sebész se képes csodákra, és sokkal drágább.

Nekem bőrgyógyász szedte le az anyajegyeimet elektromos szikével, és nem ronda a helye. persze látszik ha közelről nézem, de ezerszer szebb mint a nagy dudoros + csüngő anyejegyeim voltak

2010. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én Tatabányán ajánlom dr. Dancza Máriát. Ha jól emlékszem 6000 forintot fizettem (3 éve) a lézeres anyajegylevételért.

Tudtommal lézeres eljárás után nyugodtan érheti víz a sebet. A seb kb 1 hét után esik le és csak ezután kezdődik a hegesedés. Ez kb 1 hónap. Minimális korrekcióval a heget el lehet tüntetni.

2011. jan. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!