Anyajegy eltávolítás mennyibe kerül és hol csinálják meg (elsősorban Komárom-Esztergom megye, de budapest is érdekel, ha itt nincs)? Plasztika egyáltalán, vagy bőrgyógyászat, kell beutaló?




válasza:államiban ingyen megcsinálják( bőrgyógyászaton)
magánklinikán akár több tízezer forintot is elkérhetnek




válasza:ha csak esztétikai jellegű a baj,nem fogják leszedni ingyen. csak ha folyamatosan irritált helyen van (melltartópánt helyén,stb). csak azért nem fogják,mert ne ártson neki a szoli -napfény, arra aztmondják, hát vigyázz rá és kend naptejjel!
úgyhogy ha államiba mész, találj ki vmit rá,hogy miért van az veszélyes területen.. amúgy csak akkor szedik ha gyanús a színe-formája stb, azaz -indokolt, -és ez a kulcsszó.
amúgy nemkell beutaló a bőrgyógyászatra




válasza:Nem kell beutaló.
Nálunk nem "kötözködnek" anyajegy levételnél.
Ami fontos! Mindegy hova mész, csak ősztöl tavaszig szednek le anyajegyet(szept-ápr esetleg május közepe)




válasza:



válasza:A heg függ a bőr minőségétől, és az anyajegy nagyságától.
Plasztikai sebész se képes csodákra, és sokkal drágább.
Nekem bőrgyógyász szedte le az anyajegyeimet elektromos szikével, és nem ronda a helye. persze látszik ha közelről nézem, de ezerszer szebb mint a nagy dudoros + csüngő anyejegyeim voltak




válasza:Én Tatabányán ajánlom dr. Dancza Máriát. Ha jól emlékszem 6000 forintot fizettem (3 éve) a lézeres anyajegylevételért.
Tudtommal lézeres eljárás után nyugodtan érheti víz a sebet. A seb kb 1 hét után esik le és csak ezután kezdődik a hegesedés. Ez kb 1 hónap. Minimális korrekcióval a heget el lehet tüntetni.
Kapcsolódó kérdések:
Van egy anyajegy az arcomon, borotválkozásnál elég zavaró tud lenni. Gondoltam már régebben is a leszedetésére, de a szikés leszedésnél nagyobb a heg mint az anyajegy volt.Ezért kezdtem gondolkodni a lézeren.
Le fognak venni a hátamról egy viszonylag nagy anyajegyet,ilyen festékes.Utána mennyire kell rá vigyázni?Sportolni,táncolni lehet?Mennyi idő után gyógyul?előre is köszi:)
Le kéne vetetnem legalább 6 anyajegyet, amik olyan helyen vannak, ahol nem szeretném, ha heg maradna (arc, nyak, szemérem domb, stb..). Mindenképp nála akarom leszedetni, úgy tudom, jól dolgoznak és nem marad heg, vagy csak nagyon halvány. Tapasztalatok, vélemények érdekelnének és az árak!
Nekem van egy nagy anyajegy a hátamon, de nemtudom mivel jár a műtét, mennyi ideig tart a gyógyulás.
Tudtok jó plasztikai sebészt, aki szépen és szinte nyomtalanul dolgozik? Arcról szeretném levetetni. Köszi
szeretnék elmenni, elmultam 18, kell érte fizetni? milyen módszerrel távolítják el? még kiskoromban kikapartam és fájni szokott a karom ahol van.ilysmi:
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




