Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne izzadjak?...

Mit tegyek, hogy ne izzadjak? (Arc)

Figyelt kérdés

2 kilometer seta utan le szoktam izzadni, foleg a mostani meleg idokben es nagyon zavar, foleg az, hogy csak az arcomon.

Honaljam, testem tobbi reszen szinte nincs is semmi, de az arcomrol meg csak ugy folyik le es nagyon piros leszek.

Lany vagyok, szoktam sminkelni magam, de egyaltalan nem sokat, szival nem hiszem, hogy emiatt lenne. Egy kis korrektort epp hogy felviszek a szemem kornyekere, szemoldok es szempillaspiral.

Tulsuly nem hiszem, hogy ok lenne az izzadasra, a bmi-m kicsit atlag alatt van.

Ugy erzem genetikabol adodik az egesz, nagymamam is ilyen.

Mit tehetnek? Dezodorozason kivul...


2018. máj. 17. 21:32
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja, es csak akkor kezdek el izzadni miutan leallok a setaval. Kozben kb semmi jele, de utana meg csak ugy jon le rolam a viz :(

Pajzsmirigy is ki van zarva

2018. máj. 17. 21:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is izzadós vagyok, már minden kilett csukva, vérnyomás, szív, ideg. Genetika ? Nem tudok senkiről a családomban, aki úgy nézne ki mintha alámerült volna a Jordánban.


Szilikonozni szokták a nagyon izzadós embereket, orvosilag.

2018. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16 vagyok :(
2018. máj. 17. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!