Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek a fodrásztól/hajvágástól?

Félek a fodrásztól/hajvágástól?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy pár nap múlva megyek fodrászhoz, hogy a végéből egy picit levágjon mert eltört a hajam (ez kb olyan 2-3 cm).

Viszont szó szerint félek, főleg azért nehogy túl rövid legyen.

Egyszer (azt hiszem 10 éves koromban-most 16 vagyok-) nagyon rövidre, szó szerint fiúsra vágatták a hajam. Akkor nem bántam, meg úgy elvoltam vele, de 3-4 év múlva rémálmaim lettek hogy az akkor már egész hosszú hajam levágják, és ez még most is előjön.

Ez most komolyan, normális? 😦

Hogy győzzem le a félelmemet?


Ja és bocsi, de nem tudtam milyen témakörbe kéne írnom...😅



2018. máj. 18. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

bocsi, de szerintem nem normális, sosem tudtam megérteni az ilyen lányokat, hogy miért kell parázni egy kis hajvágástól

aki egészséges, annak ugyanúgy visszanő a haja..., ennek pedig szerintem örülni kéne

2018. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, igazad van. Én is mindig azt mondogatom magamnak hogy visszanő, meg hogy szebb a rövidebb de egészségesebb haj mint a hosszabb te törött, de valamiért akkor is idegenkedek tőle.
2018. máj. 18. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
kerek perec mondd meg neki mennyit vágjon le. Így nincs vita se para
2018. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy max 3 centit vágjon a hajadból, többet ne és akkor annyit vág.
2018. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!