Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit vártok el egy fodrásztó...

Ti mit vártok el egy fodrásztól? Ti szeretitek, ha minden munkafázisnál rákérdez, hogy csinálhatja-e, vagy inkább azt várjátok, hogy szó nélkül tegye a dolgát?

Figyelt kérdés

2017. márc. 18. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kérdezzen meg szerintem. Bár én sajnos olyan rosszul fogtam ki eddig a fodrászokat, hogy hiába volt meg a párbeszéd, valahogy úgy sem sikerült megvalósítani, amit kértem.
2017. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én több fodraszhoz is jarok,szerencsere mindegyikel már-már baráti a viszonyom,igy tudjak nagyjából,hogy mit szeretnek,de alatalaban meg is kérdezik.
2017. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Én szeretem ha kérdez. Az szerintem mindenütt megbeszélésre kerül, hogy mennyit és milyen formát vágjon, de én pl. szólni szoktam hogy ne tegyen rá habot, lakkot és ne vasalja ki. A régi fodrászom tudja ezt de azért mindig rákérdez.
2017. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem idegesít. Amikor az elején megbeszéljük, hogy mit akarok, és ki van írva, hogy vágás, finiselés, nyakborotválás az összesen ennyi, akkor elvárom, hogy ezeket további kérdések nélkül meg is csinálja. De lehet én vagyok a hülyén drótozva.
2017. márc. 18. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
1.mivel lany vagyok es rohadt lassan no a hajam ezert ha valamit akarok mindig elvarom hogy legyen oszinte. Ha pl meg mondom oke szeretnek egy hideg szoke hajat es azt monsja rendben en ra kerdezek 10x tenyleg csak akkor ha nem lesz sargas vagy meleg voroses. Akkor csinalja is meg mert nem ertem hogy minek mondja hogy kepes ra ha elcseszi. 2: ha elmondom hogy ne ritkitsa az aljat akkor ne csinalja . nem tudom hany fodrasz kezdte el ugy hogy pedig szoltam ne... Meg fokozatosra vegte pedig kertem egyenes legyen :D....
2017. márc. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En azt varom el, hogy legyen kedves es beszedes, de azert ne farasszon egesz kezeles alatt, legyenek jo hajmarkas cuccai, legyen profi es ertse a dolgat, termeszetesen kerdezze meg mennyit vaghat a hajambol, es hogy milyen stilust szeretnek. A tobbit rabizom.
2017. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!