Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mesterfodrász miben különböz...

A mesterfodrász miben különbözik egy sima fodrásztól?

Figyelt kérdés
A sok gyakorlatot leszámítva persze. Jobb frizurákat tud csinálni? Nekem a sima fodrászatokban sosem olyanra csinálják, amilyet én szeretnék.

2017. márc. 19. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szakképzés megszerzése után, bizonyos gyakorlatban eltöltött évek után, lehet jelentkezni a "mester képzésre", bármelyik szakmában. Ha ez megvan, attól kezdve fogadhat és taníthat az illető ipari tanulókat.
2017. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. És a gyakorlatban amúgy jobban is tud vágni? Sajnos találkoztam már néha olyanokkal, akik nem voltak épp a helyzet magaslatán és utána el kellett mennem máshová, hogy kijavítsák amit elrontott.
2017. márc. 19. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mestervizsgán éppen csak átcsúszott egy gyengécske eredménnyel, vagy valóban profi a szakmájában, az senkire sincs ráírva.
2017. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, felnyír egy hajat rövidre és befesti 3 színűre és már meg is kapják. :D Unokahúgom is mesterfodrász, pedig kegyetlen béna.
2017. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Te jó ég. :D


De pl. egy ilyen szalonban mint Zsidróé vagy Hajasé például, oda bénák nem mehetnek dolgozni, igaz?

2017. márc. 19. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a vendégek között is van elég sok kificamodott ízlésű, azokat a frizurákat egy hasonló ízléssel megáldott fodrász fogja tudni igazán kedvükre elkészíteni.


Inkább úgy keress magadnak fodrászt, ha tetszik egy ismerős haja, színe, levágás, stb. akkor kérdezd meg tőle, hova jár.

2017. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!