Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek karcsúbb?

Hogyan legyek karcsúbb?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és 50kg

Mindig mondják hogy nem látszik rajtam meg hogy vékony vagyok viszont olyan vagyok mint egy fatörzs nincs derekam meg semmi, és a hasam is elég nagy. Hogyan lehetnék karcsúbb? Milyen ételeket egyek/ne egyek?

15/l


2018. máj. 20. 10:18
 1/2 Nonoga válasza:

Szia!

Először is jó lenne tudni, sportolsz-e valamit :) mert lehet a rendszeres mozgás is elég lenne, hogy formásodj, mert 15 évesen még sokat változik a tested. Egyébként általánosságba azt tudom ajánlani, hogy napi 4-5 étkezés legyen, beiktatva sok fehérje forrás, csirke-pulyka hús, tojás, túró, tejtermékek. Érdemes leváltani a fehérlisztes dolgokat, pl teljes kiőrlésű kenyér zsemle. Igyál sok vizet, vagy ha nagyon kívánod az üdítőt, akkor magas gyümölcs tartalmú gyümölcslé, vagy zéro üdítők. De azokat nem ajánlanám rendszeresen, az a fajta édesítőszer nem egészséges mindennapos fogyasztásra. :) Azt felejtsd el, hogy este nem szabad enni, vacsorázni is kell, de olyasmit, amibe kevesebb a szénhidrát, pl saláta husival, hal, vagy krémtúró (nem a bolti cukros).


A lényeg h ennyi idősen ne kezd semmiféle diétát, mert tönkre teheti a hormonháztartásod, ha nem jól vannak alkalmazva.

2018. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Micsoda gondok ennyi idősen!

Esetleg edzésre nem gondoltál? Ne azonnal kaját vonj meg magadtól, ez nagy ostobaság. Csinálj otthoni edzéstervet magadnak, hogy feszesítsd a hasad. Nyilván nem tesz jót, ha zabálsz mellette, de a testtömegedet nézve ez eddig sem volt jellemző.

2018. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!