Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert nem tudok tanulni es...

Miert nem tudok tanulni es egyaltalan koncentralni?

Figyelt kérdés
Bocsanat az ekezetek hianya miatt dolgozom az ugyon (a klaviaturan). Az utobbi egy evben koltoztem kulfoldre, termeszetesen idegen nyelven tanulok, ami nem olyan nagy gond hisz eleg jol beszelek. De A tanulas hihetetlen modon nem megy, ulok az anyag felett es olvasom, 5x elolvasom mire valamilyen valaszt ossze tudok hozni. Otthon semmi gondom nem volt ezzel, nehez foiskolan tanultam es 95 %-ban maimum eredmenyt ertem el. Meg amire gondolni tudok az annak a tenye, hogy most jobban le vagyok terhelve, dolgozom is es kozben tanulni probalok, uj kornyezet, idegen nyelv, de ez nem jellemzo ram akkor sem, hogy ennyire pocsekul menjen a tanulas. Segitsetek kerlet mert kifutok a hataridokbol es olyan lassan haladok, mint egy csiga...! :(
2018. máj. 21. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? nem mindegy az sem hogy mikor szoktál tanulni? Mert ha tegyük fel munka után szeretnél tanulni és fáradt vagy akkor hiába ülsz a könyv felett nem fog menni, szerintem feküdj le és aludj legalább 2 óřat aztán langyos vízzel tusolj le és mond azt magadnak hogy a mai napon igen is meg tudom tanulni és fog sikerülni az is fontos hogy közben ne nyomogasd a telefont és ne is legyen a közeledbe,lehet hogy a nyelv miatt kicsit nehezebb tanulj több időt mint szoktál lehet hogy most több időre van szükséged és legalább napi 7 órát aludj annyi kell a szervezetnek én már magamon észre vettem hogy ha csak 4-5 órát alszok akkor nem nagyon mennek a dolgok, és az is kell hogy este 22 kor le fekszel mert állítólag 22-től hajnali 1 ig az jelent a legtöbbet a szervezetnek, reggel 5 kor kelsz kis reggeli torna séta szokásos dolgok aztán 6-tól 7 ig tanulsz aztán munka,remélem nem este dolgozol mert az nagyon rossz és úgy tényleg sokkal nehezebb tanulni, szóval ugye haza érsz délután kicsi séta aztán tanulás, pihi,tanulás és így tovább a lényeg az hogy ne add fel,mindenre képes az ember amit akar bármit el lehet érni az életben csak akarni kell és harcolni érte, sok sikert :-)


20F

2018. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ejszakai munkam van, ami amugy csendes, de mivel almos vagyok kozben nem tudok koncentralni.. probaltam ejjel tanulni, megy is egy darabig, amig nem jon el az ejfel, 1, utana mar semmit nem vesz be az agyam.
2018. máj. 21. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!