Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyáltalán nem tudok koncentrá...

Egyáltalán nem tudok koncentrálni, ha valaki mellettem zajong, dühös, agresszív leszek és nem megy semmi. Mit tegyek? Hova forduljak?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabb lesz a helyzet. Egyetemen vagyok. A beszéd nem zavar, nem az zavar ha sustorognak hanem hat a tollal kattog. Dobol a lábával. Szívja az orrát. Nyilvan ha egyszer kétszer történik akkor nem, de ha két órán keresztül kattogtatja a rohadt tollat akkor nagyon mérges leszek. Az nem jöhet szóba hogy szóljak neki. Ha 100an vagyunk egy teremben nem mondhatom 90embernek hogy hagyja abba. De valamit tennem kell mert nem értem mit mond a tanár, annyira a hang benne van a fejemben.
2017. nov. 20. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedj magne b6-ot és ülj az első sorba.
2017. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!