Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék tovább fogyni?

Hogyan tudnék tovább fogyni?

Figyelt kérdés
170 cm magas és 71 kg vagyok. Az utóbbi időben rengeteget fogytam, de most valamiért megállt a fogyás. Mit tudok tenni?
2018. máj. 21. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy dolgot tudni kell, hogy nagy súlyból könnyű és első körben sokat le lehet adni, azonban az utolsó kilókat sokkal nehezebb, vagy lehetetlen. Amúgy az sem biztos, hogy tovább kéne fogynod. Nyilván lehetséges, hogy lefogyj még tovább, valószínűleg piszok kemény diétával, testmozgással, rosszabb esetben koplalással, de nem biztos, hogy kell.
2018. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit kell. Kevesebb étel vagy több mozgás.

Van, aki lazán lefogy teljesen, de vagyunk páran, akiknek egy ponton túl nehezebb, akár sokkal nehezebb, legalábbis ha nem mozgunk többet (de van, aki attól is túl éhes lesz). Nekem pl. van egy fix kalóriamennyiség, ami alatt extrém nehéz volt ennem, amíg egy csomó dolgot meg nem változtattam, sok kiló fogyás semmilyen hatással nem volt rá.

2018. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. máj. 21. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!