Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kerékpározással lehet fogyni?...

PetiOS kérdése:

Kerékpározással lehet fogyni? Főleg hasról. Nagyon fontos volna, mert ez így nem mehet tovább. Szénhidrátot ugyanakkor nem tudom elhagyni, mivel Építőiparban vagyok.

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt tapasztaltam hogy a kerékpározás nem fogyasztja le a hasat. Bár nem is a fogyás volt vele a célom.
2017. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy a kerékpározás minden testrész jól megmozgat, úgyhogy szerintem nyugodtan vágj bele! Hajrá! :)
2017. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
De esetleg még a futást is tudnám javasolni, napi 2-3 kilométer... Futással bizonyítottan elég jól lehet fogyni hasról is.. És ha mondjuk a kettőt kompenzálnád, hogy a kerékpározást csinálnád jobban, futást meg csak amolyan bevezetőnek, akkor szerintem remek eredményeket tapasztalhatnál a fogyás terén, és lényegesebben jobban is éreznéd magad a bőrödben. De ha csak a kerékpárt szeretnéd nyomatni, próbáld ki, azzal nem veszítesz! Mindenesetre sok sikert! Azért remélem sikerült valamennyit segítenem. :)
2017. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
rosszul írtam bocsi :D nem kell napi 2-3 kilométer futás ,elég ha heti 2-3 alkalommal futsz ennyit, és a kerékpározásra fektetsz nagyobb hangsúlyt.
2017. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket.De mint mondottam Építőipari melós vagyok.Szénhidrát mindenképpen kell hogy végigvigyem a napot.Hétfőtől Péntekig.Néha szabad a hétvége.Szoval a kerékpározás jöhet szóba.Mert napi 10 óra fizikai meló után nem nagyon kívánom a futást.
2017. aug. 8. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!