Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hittem egy anyajegyre,...

Azt hittem egy anyajegyre, hogy pattanás. Ugye nem feltétlenül lesz bajom attól, hogy nyomogattam?

Figyelt kérdés
Mindig kitapinthato volt egy kicsit, de most talán jobban. Nem tudom, hogy a nyomkodastol vagy alapból nőtt rajta egy pattanás. Ezen kívül úgy néz ki , mint eddig. Nem lett sebes vagy ilyesmi. Vilagosbarna és mellette volt egy barna kis folt, egy másik pattanasbol és azt hittem, hogy az az anyajegy. Ezért kevertem össze. Most már nyilván bekenhagyom. De sajnos tegnap este óta nyomkodtam és kapargattam, mert ha van rajtam egy pattanás akkor nem bírom ki, hogy ne ott jarjon a kezem. De tényleg nem sebesitettem ki csak kicsit duzzadt.
2018. máj. 21. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Anyajegyet nagyon nem jó ötlet bolygatni, mert könnyen rossz felé fordulhat. Javaslok egy bőrgyógyászatot. Ott megnyugtatnak, és kapsz rá megfelelő kezelést.

2018. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy csak figyelgetni kell és ha nem valtozik akkor nincs gond. A duzzadas lehet csak attól, hogy nyomkodtam? Annak ugye el kell múlnia?
2018. máj. 21. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Épp az a baj, hogy piszkáltad, nyomkodtad. Ha békén van hagyva, akkor elég figyelni. Ballagj el a bőrgyógyászatra, hogy megnézik, hogy nem csináltál-e bajt.

2018. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tavaly voltam borgyogyasznal, mert egy anyajegyem megvaltozott. Egy hónapot kellett várni mire fogadtak. Szerencsére nem volt rosszindulatu, de a biztonság kedveert leszedettem, viszont nagyon ronda heg maradt utána. Pedig nem volt nagy. Az arcomon ilyet nem szeretnék ha nem muszáj
2018. máj. 21. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, szóval még egyszer: no para, valószínűleg semmi bajod nem lesz, de ha mégis, akkor az időben kiderülhet a bőrgyógyászaton és nem halsz meg. A biztonsági övet se azért kötjük be, mert biztosan baleset lesz, hanem hogy ha esetleg most pont lenne, akkor kisebb eséllyel sérüljünk meg.
2018. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Lehet, hogy elmegyek egy magandokihoz és akkor már az összeset megnezetem. Mivel elég sok van nekem és feherboru vagyok így egyébként is szeretem idonkent atnezetni őket, úgyhogy lehet ezt fogom tenni.
2018. máj. 21. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Évente érdemes átnézetni.

Amúgy ilyenkor még felesleges elmenni, figyelni kell és ha változik akkor kell. Addig a bőrgyógyász sem tudja visszaforgatni az időt, csak javasolja hogy fertőtlenítsd.

2018. máj. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!