Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatalmas pattanás a fenéken?

Hatalmas pattanás a fenéken?

Figyelt kérdés
Kb tavaly nyáron kezdődött az egész, előtte nem volt semmibaj (ott körül kezdtem el dolgozni, ulo/álló munka) fájdalmas dió nagyságú pattanás jelent meg a fenekemen egy hét alatt kirakat és utána másik volt csendes időszak de egy hónapja olyan jött ki hogy egyszerűen nem tudtam ülni csak feküdni járni se bírtam. Pontos helye comb egy fenék hajlata, egyik napról a másikra szinte dió nagyságura nőtt. Színe piros volt. Bőrgyógyászat megnezte adott két gyógyszert Tetracyclin Wolf 500 mg napi egy szem, illetve Zindaclin gél. Azt mondta kerüljem a napot. Meg majd menjek hozzá vissza. Illetve azt mondta lehet petefészek ciszta de érdemes lenne vervizsgalatra is elmenni. Nos elmúlt de azóta újabbak jönnek ki. Tanácstalan vagyok. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Érzékeny bortipusba tartozom szinte hippofeher bőr, szőke haj illetve szőrzet, vannak szeploim is. Napon kB félóra alatt lepirulok hosszabb idő után már leegek. Ez csak plusz infó. Nem hiszem h ennyi idősen így kéne kineznie a bőrömnek. 21/L

2018. máj. 21. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass vérvizsgálatot és menj nőgyógyászhoz is, hüvelyi ultrahanggal megnézik a petefészek cisztákat, ha vannak, lehet hogy azon a vonalon kéne elindulni, és kezelni. Többek között hormonális eltérés is okozhat ilyesmit. De okozhatja a nem megfelelő szőrtelenítés, műszálas fehérnemű vagy nadrág miatti bepállás is.
2018. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!