Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet a viszketés...

Mitől lehet a viszketés minden zuhany után?

Figyelt kérdés
Minden zuhany után nagyon viszketek kb 10 percig, nincs olyan testrészem ami ne viszketne, szinte sirni tudnék annyira viszket. De viszont amikor barátnőmnél vagyok és ott zuhanyzok, nincs semmi bajom, és amivel ott fürdök tusfürdő, itthon ugyanazt használom. Tehát nem értem, most akarok menni majd bőrgyógyászatra, de azért a ti véleményeitekre is kíváncsi vagyok. Régebben nem volt semmi ilyen problémám, de napközbe is rámjön a viszketés és egy két testrészem kiütéses lesz :( Előre is köszönöm, és ha ez érdekel 18 éves fiú vagyok. :)

2018. máj. 22. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem száraz a bőröd? Valamint használj valami natúr tusfürdőt inkább, egy próbát megér.
2018. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Múltkor én is így jártam, pedig mindig ugyanazt a tusfürdőt használom. Én a víz klór tartalmára gyanakodtam, erre felé eléggé klórozzák a vizet. Meg elég kemény is.
2018. máj. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, erre fele is klóros a víz,

Tusfürdővel nincs gond, mert ha barátnőmnél fürdök, akkor nála is ezzel szoktam, mert ugyan ezt használják, mint én.

De a klóros vízzel mit lehet tenni, vagy vegyek valami kenőcsőt esetleg?:(

2018. máj. 23. 23:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Árulnak zuhany szűrőt, azon én is gondolkodtam, hogy be kéne szerezni. Múltkor Fenistil géllel kentem be magam, az segített. De lehet érdemes lenne bőrgyógyászhoz menni, ő többet tudna mondani. De lehet, gyógyszertárban is tudnak vmit javasolni.
2018. máj. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld pacsi mindenkinek! :D
2018. máj. 24. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!