Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy hétig...

Mit csináljak, ha egy hétig nem leszek otthon, de idegen helyen nem tudok kakilni?

Figyelt kérdés
Mindig is volt ezzel problémám ha mondjuk egy hetes osztálykirándulásra mentünk, hogy nem nagyon tudtam kakilni(alsóban volt utoljára ilyen hosszú). Ha mondjuk olyan a környezet, hogy rendes fürdőszoba van, és tudom, hogy nem vár rám kint senki az ajtó előtt és nyugodtan vagyok akkor néha sikerült, de ahova most megyek, nem tudom milyen lesz a wc, lehet csak sima fülkék lesznek és félek, hogy nem fog sikerülni. És nem lenne egészséges ha 1 hétig nem kakilnék. Valami ötlet?

2018. máj. 26. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
majd fogsz ha már nem tudsz engedelmeskedni a záróizmaidnak és már már maguktól elengednek
2018. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ezzel problémáim, sokszor pisilni sem tudok, ha nem vagyok egyedül az illemhelyiségben. Én azt tanácsolnám, hogy akkor menjél el WC-re, amikor már a többiek alszanak, vagy keress egy eldugottabb illemhelyiséget, ha találsz olyat.
2018. máj. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam hogy este, vagy kora reggel, köszi! :) Még jöhetnek egyéb tippek ha vannak!
2018. máj. 26. 14:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg nem a fürdőben kakilni, hanem a WC-ben.
2018. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: a fürdőszobával arra céloztam, ahogy a legtöbb osztálykirándulós helyen van hogy a zuhanyzó és WC egyben van :)
2018. máj. 27. 09:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, majd összefosod magad, ha már megtelsz - gooszkodás nélkül írom.


Vagy minden lefekvés előtt igyál meg fél deci olívaolajat (tökmagolaj az íze miatt jobb) és reggelre kipucol.

2018. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem fogok tudni olivaolajat inni. Egyébként ha idegen helyen vagyok érzem hogyha wc-re kell mennem, csak nem sikerül kakilni. És ez azért is rossz mert ha nem tudok akkor étvágyam sincs nagyon, és nem akarom otthagyni a kajákat.Meg ugye kényelmetlen is.
2018. jún. 17. 11:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ilyen vagyok!

Ha mennem kellett ideges helyre (például osztálykirándulás), mindig én keltem fel elsőnek, és mikor még mindenki aludt, el tudtam menni, minden nap.

Korábban kell hozzá felkelni, de nekem is csak így működött, mert 7 emberre volt egy nagyon kicsi “fürdőszoba”, és ott volt a zuhanyzó, valamit a WC is.

2018. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!