Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Féltetek már idegen helyen...

Féltetek már idegen helyen (tehát nem otthon) való rosszulléttől, ájulástól?

Figyelt kérdés

Rettegek attól, hogy mások előtt, idegen helyen elájulok. Mindig is nagyon lámpalázas típus voltam, képes vagyok túlreagálni dolgokat negatív irányba. Nagyon sok esetben történt már meg velem. Pl. iskolában feleléskor, szóbeli vizsgán, tömegben, buszon, orvosi váróban...

Sajnos már annyiszor átéltem, hogy ha ilyen helyzetbe kerülök akkor már pánikszerűen keresem a kiutat, az ajtót, hogy kijöjjek a teremből stb. Ha nem tudok nyitott ablak mellé ülni, akkor már ver a víz, h melegem van, nincs levegőm, csak nehogy elájuljak.

Mivel tudnám ezt legyőzni? Ahogy telnek az évek, több lesz az ilyen helyzet és magamon érzem, hogy egyre rosszabb, mert egyre jobban rettegek az ájulástól.

Segítsetek kérlek!


2014. szept. 7. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez... Én nyugtatót veszek be ilyenkor, egyébként meg pszichoterápia csak... Én is most kezdem.


Kitartást és jobbulást!

2014. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én pont a nyugtatót szeretném elkerülni, félek, hogy hozzászokik a szervezetem és azt abbahagyni sokkal nehezebb lesz.

Megírnád majd, hogy a pszichoterápia a gyakorlatban mit is jelent?

2014. szept. 8. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!