Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egyedül vagy otthon és...

Ha egyedül vagy otthon és hallod, hogy feszíti fel az ajtód valaki (idegen, betörö) Miután gyorsan hívtad a rendőröket, közben hova bújnál el?

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Ilyenkor teljesen véletlenül előveszed a hajlakkot vagy a légyirtót és amikor nyitja az ajtót lefújod.

Természetesen azért mert félsz.

2018. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

1


Én a konyhakést venném elő, de embere válogatja.

2018. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Bújni??? Valószínűleg az ablakon kihajolva levadásznám vagy az ajtón keresztül akár...élj a jogaiddal-előnyöddel, ami a meglepetés neki.
2018. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

Vicces, de nő létemre eddig ha furcsa hangot hallottam, mindig megragadtam az első fegyvernek látszó tárgyat és indultam kifelé felderíteni. Eddig eszembe sem jutott, hogy ha gáz van, rendőrt kéne hívni... jó, hogy mondod :D

Én biztos, hogy nem bújnék el sehova.

2018. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem hirtelen idegességemben én is valami fegyvert keresnék...Csak az a gond, hogy Magyarországon még akár meg is késelhetnek az utcán és ha visszatámadsz és Ne adj Isten, véletlenül te okozol önvédelemből nagyobb sérülést a támadódnak, téged vesznek elő :DDD

Szóval képzeljétek el, mi lenne, ha valaki "csak" épp be akarna törni hozzátok, ti meg erre leszúrnátok vagy valami más fizikai sérülést okoznátok neki..

2018. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%

# 5


Ilyesmi gondolkodásra mondják, aki hüle, haljon meg:DDD


Aki leleményes az azt teszi, amit a politikusok...hazuuudik s győztes lesz:DDD

2018. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk nincs zárható helyiség, maximum a szekrénybe tudnék elbújni, de magamra zárni azt se tudnám. Úgyhogy a kezembe kapnék valamit, és védekeznék. Mivel társasházban lakunk, ha olyan lenne a helyzet, kiabálnék is, valaki biztos jönne előbb utóbb segíteni.
2018. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Van egy gáz riasztó pisztolyom, a csöve fogadná az arcmagasságban. Kapna kettőt hármat kérdés nélkül arcba, aztán kívülről zárnám rá az ajtót, és hívnám a rendőrséget. 9. emeletről nem tudna hova menekülni...
2018. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%

4-es vagyok. Hát jah... nálam is mindig van egy kis bicska, szíves örömest megvívom a párbajt, ha valaki kést rántana rám az utcán.

Ha ezért engem csuknak le, hát istenem, ebben a világban én már nem akadok ki semmin :D

Inkább ülök emelt fővel pár évet a sitten és jövök ki győztesként, minthogy ríjak a neten, hogy #metoo :)

2018. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

A konyhában az egyik szekrény pont a konyhaajtó mellett van, szóval ha kihúzom a fiókjait, senki sem tud bejönni a konyhába, ami jó menedékhely lenne. De ahogy már írták:

nem fogok ülni, és szó nélkül hagyni, hogy valami nyomorult csak úgy kiraboljon. Ha már a bejárati ajtónál hallom a motozását, akkor nagy eséllyel meg tudom lepni egy klopfolóval.

2018. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!