Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az uvulámom lóg egy hólyag és...

Looren kérdése:

Az uvulámom lóg egy hólyag és a torkomon sárgás a mandulámon bőrszínű hólyagok vannak, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem észre, hogy az uvulámon (nyelvcsap) van egy hólyag aztán begyulladt a torkom, elkezdtem köhögni és kijöttek a holyagok. Ez kb. 2 hónapja tart. Köptető hatására megszűnt a köhögés, de most hogy nem szedem visszajött. Voltam háziorvosnál, full-orr-gégésznél, de semmit nem mondtak rá. Az biztos, hogy nem baktérium, mert vettek kenetet. Van valakinek valamilyen ötlete mi lehet?

2018. máj. 27. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:

A torokproblémákat általában kórokozók okozzák. Lehet afta,fekély,valamilyen torokgyulladás, valamilyen mandulagyulladás, gomba, tüdőprobléma.

Egyébként lehet olyan baktérium vagy más kórokozó, vírus is ami torokváladék tenyésztésből nem kimutatható, vagy csak nem sikerült úgy levenni a kenetet hogy a kórokozóval teli nyál is rákerüljön.

Vérkép volt? Ha volt eltérés volt?

2018. máj. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!