Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett? Nagyon megijed...

Ez mi lehetett? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés

Ma suliban állni kellett kb 35 percig, mert énekeltünk, de nem volt fárasztó ez már megszokott. Viszont azt vettem észre (mikor már az órának a fele eltelt kb), hogy a szívem környékén valami zsibbad. Egyre jobban zsibbadt, és olyan volt, mintha valaki tolna hátrafele vagy el akarna lökni engem. Majdnem hátra is estem. Ez kb 20 percig. És aztán abbamaradt. Nem hiszem, hogy a szívem zsibbadt.

Volt ilyen mással is? Szerintetek mi lehetett? Mindenesetre nagyon megilyedtem..



2018. máj. 29. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
szólj a szüleidnek
2018. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben.. De nem valami komoly ugye?
2018. máj. 29. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem vagyok orvos
2018. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy nem hiszed, hogy a szíved, de egy EKG-t megérne. Lehet kimerültség, idegesség, de én minimum egy körzetit javasolnék. Ha pedig ő úgy látja, akkor tovább küld Kardiológiára.
2018. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nemrég voltam sportorvosnál és ott csinálnak EKG-t. Elvileg nincs probléma
2018. máj. 29. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Háziorvosodat keresd fel, és ezt neki mond el. Fogja tudni hová küldjön tovább vizsgálatra.
2018. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem feltétlenül mutat ki mindent az EKG, csak egy pillanatnyi állapotot tükröz. Ha gondok vannak a szíveddel, akkor hosszabb időtávú vizsgálatokra van szükség.
2018. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat
2018. máj. 29. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!