Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehetett? Először...

Ez mitől lehetett? Először megijedtem, most meg már kíváncsi vagyok, hogy miért történhetett.

Figyelt kérdés
Az előbb reggeliztem (bundáskenyeret, ha segít valamit), utána ittam bodzaszörpöt, de egyszercsak nem szándékosan, de kiköptem, és az orromon (is) folyt ki...Gusztustalan tudom, de akkor is érdekes, mert se előtte, se utána nem volt/nincs bajom. Azért érdekel annyira, mert nem is igazán köpés volt, hanem hányás, de nem is nyeltem félre...
2010. nov. 20. 11:03
 1/7 anonim válasza:
hát ez nehéz kérdés ,ilyenben még tapasztalatom nem volt,de sztem valamit nagyon félrenyeltél vagy vlmi egzsegi problemad van.
2010. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már nekem is jött vissza az orromon valami szörp-féle:)Ilyenkor nem zár az az "ajtó"ami máskor igen(vagy mi:)

A lovak amúgy az orrukon keresztül hánynak.

2010. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne félj,ez nem fog gyakran megismétlődni!
2010. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. =)
2010. nov. 20. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja hát ez nem túl gyakori de megeshet:)Tesom gyerekét evés közben nevetettem kiskorába és ö félrenyelt és amikor kitudta köhögni neki is még az orrán is fojt a kakao,na azóta nem merem nevetetettni evés közben.
2010. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Heh. Az a durcsa, hogy senki se nevettetett, csak szimplán ittam és egyszercsak blööö...
2010. nov. 20. 11:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a kis csapóajtó, ami nem zár jól, az a gégefedő, és az a gégn van. Nincs köze a hányáshoz, az a légzéshez kell. Viszont a garat a szájüreg és az orrüreg folytatása, tehát összenyílik a 2 üreg, ezért folyhatott az orrodon is ki a szörp. Amúgy a fülkürt is belenyílik a garatba, még jó, hogy oda nem hányunk be semmit, nehéz lenne kiszedni :))
2010. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!