Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti mennyi idot birtatok ki...

Ti mennyi idot birtatok ki alvas nelkul? Az normalis ha en 14 ora utan elegge elalmosodok es kell az alvas? Az normalis ha 13 orakat tudok aludni es utana kipihent vagyok? Imadok aludni.

Figyelt kérdés

2018. jún. 3. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A rekordom 6 nap volt ébren. A 3. napon már nem tudtam sakkozni, a 6.-on már beszélni sem. Amúgy 11 nap a világrekord.
2018. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gratulalok
2018. jún. 3. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon keveset. Ha éjjel nem tudok aludni, akkor másnap legfeljebb délutánig húzom, vagy még addig se.
2018. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem kb 24 ora hahaha
2018. jún. 3. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egészséges szervezetnek elég napi 6-8 óra. Ha te 13-at is alszol akkor ott valami gond van.
2018. jún. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában 9-10 között elalszok és 7-8 között ébredek. Én képtelen lennék fent maradni akár egy teljes napot is.
2018. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi, ezt akartam kideritrni h milyen gond lehet. En ugy erzem h csak lusta vagyok, imadok aludni es nekem igy a jo de lehet hogy nincs eleg eletmotivaciom h kikeljek az agybol
2018. jún. 4. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!