Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit vegyek be nyugtató helyett?

Mit vegyek be nyugtató helyett?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában egyre többször kapnak el dührohamok. Ezek igazából okkal jönnek elő, elég stresszes időszakomat élem most. Nyugtatót szeretnék szedni, azonban a gyógyszert csak nagyon nehezen, vagy legtöbbször egyáltalán nem tudom bevenni. Mit érdemes ilyenkor bevennem? Az sajnos nem működik hogy leülök és kifújom magam, mindenképpen valami készítményre, teára, akármire van szükségem.
2018. jún. 4. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszerezni nem tudod, vagy lenyelni? Ha az utóbbi, akkor hiába írom, hogy szedjél B vitamin komplexet, mert az még nagyobb tabletta, mint a frontin.
2018. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Citromfű tea szerintem
2018. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Beszerezni be tudom, sőt, még van is itthon, de lenyelni nem tudom. Pszichés alapon van ez, régen is megtörve vettem be még az antibiotikumot is. Frontinnal próbálkoztam a múltkor, a vége az lett hogy szétolvadt a számban.

Azt megpróbálom. Hogy néz az ki? Filteres?

2018. jún. 4. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:
A levendula tea is nyugtató hatású, engem ellazít.
2018. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne a filtereset vedd hanem a simát és azt szűrd le teának, másabb is az íze mint a filteresnek. A levendula is jó, bár nekem az nem ízlett :) de azt tanácsolom menj be egy bioboltba kérdezd meg melyik teák jók erre, vagy lehet van más megoldásuk is rá, aztán probálgasd ki őket. Ezek a teák elég olcsók többet is tudsz venni egyszerre és kitudod tapasztalni melyik válik be
2018. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még előző vagyok, régen én se tudtam lenyelni a gyógyszereket, a nagyobbakat még ma is félek lenyelni, de nem próbálkoztál esetleg azzal hogy egy falat valamivel nyeled le? Meg nekem mindig azt mondták hogy a számban leghátra tegyem a gyógyszert és akkor letudom nyelni. Esetleg próbálkozz még vele hátha egyszer csak sikerül aztán onnantól könnyebb a dolog :)
2018. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!