Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki volt mar hasonlo...

Valaki volt mar hasonlo cipoben? Most jovok a haziorvostol es nagyon felek.

Figyelt kérdés

Azzal mentem be, hogy tul gyakran szekelek (napi 3-5, eves utan neha egybol, neha 2-3 ora mulva) es a felso tajekon (koldok felett) faj a hasam. Megtapogatta a hasam azt mondta betapinthato, viszont ott, ahol fajni szokott, tapintasra is fajt...

Azt mondta probaljak dietat es szentablettat es elkuldott hasi ultrahangra es laborra..

NAGYON NAGYON be vagyok rezelve h ez valami rak vagy fekely...

Valaki tudna valaki biztatot mondani? Vagy keszuljek a legrosszabbra?


2018. jún. 5. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem hinném hogy rák. Teljesen más tüneteid lennének. Például veres széklet. Akkor küldenének tükrözésre is. Szerintem inkább epe problémák. Kerüld a húsos eteleket most és nézd meg mi fog történni. Halat ehetsz. Tejes dolgokat kevesebbet, de lehet.
2018. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy étel érzékenység, próbáld ki a gluténmentes diétát!
2018. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Haveromnak hasonló van, állandóan zabál és napjában 6x szrik, neki valami vastagbél gyulladása van ami krónikus, gyógyszert szed rá. Diétáznia kéne de ugyanúgy összezabál mindent aztán rohan szrni.
2018. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
# 3: LOL :D
2018. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:

Azt mondta probaljak dietat


Azt is mondta, milyet?

2018. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, csak ennyit mondott, hogy dieta.
2018. jún. 5. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
lány vagy vagy fiú?
2018. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!