Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom, ha néha...

Lehet valami bajom, ha néha túlzásba viszem a koffeint?

Figyelt kérdés

Vannak azok a bizonyos napok, mikor, a 2,5 liter kóla, 25 filter tea, 1 csomag kávé, meg 1-2 adag matcha tea lemegy, lehet ebből bajom,ha nem rendszeres?


19/f



2018. jún. 6. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Mint minden féktelenségtől, lehet komoly baj. És teljesen felesleges, mert ez már nem fog "élénkíteni", csak kikészíteni.
2018. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Előbb idegbeteg leszel, aztán szívritmuszavaros, aztán meg halott.
2018. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyne. Eleve minden mérgező, ha nagyon sok, s a koffein azért durvább, mint pl. a víz... Brutális mennyiség, amiket írsz. Én is ittam már másfél liter kávét, de nyilván nem erős feketekávé formájában és csak egyszer... Napi pár kávé OK, fölé azért már nem érdemes menni. Nem is értem, miért jó ez neked. Én szeretem a kávét és iszom napi 1-2-t, néha hármat s már ezt is sokallom néha, már-már lelki függőség.


A fizikai dolgokat nem tudom, de utána lehet nézni, mit okoz a túl sok koffein. De nem jó, ha ilyen sok koffeinnel stimulálod magad.

2018. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak tanulni kell a tételeket, meg a fas zom ki van már és na.
2018. jún. 6. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!