Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fitymaszűkületet hogyan...

A fitymaszűkületet hogyan orvosolják?

Figyelt kérdés

Amikor erekcióm van, nehezen tudom a fitymát a makk mögé- és vissza húzni.

Csak körülmetéléssel lehet megoldani ezt a problémát, vagy el lehet kerülni ezt a műtétet? A műtét után mire kell vigyázni?

Köszönöm az értelmes válaszokat.



2018. jún. 6. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
El kell menned urológushoz,ő fog választ adni a kérdéseidre.
2018. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Ebből rudiműtét lesz :D
2018. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Szteroidos kenőcstől a többféle műtétig szeles a skála:

[link]

2018. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Elmész urológiára. Szerintem metélni fognak. Engem 2 hónapja metéltek kb. Azóta olyan, mint ha semmisem történt volna. Első pár hétben rossz lesz utána meg már észre se veszed a fájdalmat.
2018. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A műtét utáni érzékenységtől nem kell félned, mivel bekötözöd gézzel minden nap 2x frissen, akkor nem fájdalmas.
2018. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában az első amit mondanak az a körülmetélés, még akkor is, ha amúgy megoldható másképp is. Enyhe szűkületed van, valószínű hogy egy kis szteroidos nyújtás pár hónap alatt rendbe tudja hozni, és nem fog kelleni levágni semmit, sem pedig a most még érzékeny makkot az idők végezetéig fedetlenúl hordani.
2018. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

"6"

Levágni semmit sem szoktak ilyenkor. Az urológusok profik ebben oda kell menni

2018. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7, szerinted a körülmetélés az mi, ha nem valaminek a levágása?


Nyilván nem az első konzultációkor történik meg, de ilyet nem is állítottam.

2018. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bár kicsit régebbi kérdés, azért válaszolok saját tudásom szerint: Bár az urológus ha műteni kell egyből rávágja, hogy körülmetélés, elvileg ha képben vagy kérheted hogy csak a bőr végéből vágjanak. Azt hiszem ilyenkor úgy néz ki, hogy a makkot védő felső bőrt vágják le, így marad bőr a péniszeden, csak a makkod marad csupasz.
2018. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vukci válasza:
Sziasztok! A tegnapi nap estem át egy fitymaműtéten. Előzményként hozzáteszem, hogy 2számú cukorbeteg vagyok ezért alakult ki a fitymatúltengésem ami szükülettel is járt. Kecskeméten élek így itt kerestem urológust, meg is találtam Dr. Papp Ferenc urat ő a Kecskeméti megyeikorház urológiai osztályvezető főorvosa. Elmentem a magánrendelésére ahol tüzetesen megvizsgált. Ezt érzsd úgy vizelet, ultrahang, here, prosztata és a fitymát. A fitymán kívül minden ok volt. Nem lelkizet nem ápolgatott elmondta a tutit, hogy műtétrevan szükség, nem egyből körülmetélésrölvan szó azt csak az operációnál tudjamegmondani, hogy a lemezek mennyire sérültek, és onnan metél! Tegnapmegis történt az operáció, nem teljes körülmetélés lett csak részleges. Az egész kb. 15-20 perc volt. Felvettek az osztályra bértem a kétágyas szobába levetköztem mesztelenre felvettem a kapott hálóinget és már jött is a nővér aki farba adott egy injekciot, amitől tök jól éreztem magam kicsit álmosvoltam tőle de nyugott. Ezt követően betoltak a mütőbe kaptam két injekciót és már csinálták is. Háromszor éreztem csípősebb fájdalmat de semmi komoly. Itt vagyok másnap megnyugodva mert nem látszik semmi csak annyi, hogy a makkból kilátszik egykis darab és nem az egész. Nagyon jó dokit sikerült kifognom. Hát ennyi.
2018. aug. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!