Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaszűkületet akkor us...

A fitymaszűkületet akkor us műtik ha nagyon enyhe?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.Szép is lenne.

Akkor van gáz,ha lankadtan sem lehet felhúzni.

2017. okt. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Én még mereven is szinte teljesen hátra tudom, akkor lehet, hogy nem kell metélni?
2017. okt. 26. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Biztos,hogy nem kell,akkor.

Szerezz be síkosítót és tornáztasd,meleg vízben,fürdésnél.Tilos erőltetni!Mert beszakadhat a fitymád.

De urológushoz is elmehetsz,ad rá neked hozzá speciális krémet.

2017. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Már van időpontom urológushoz, csak még 2 hét. :/
2017. okt. 26. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
nézz el dokihoz, akár két három helyre is, és ha úgy ítélik meg, hogy műteni kell akkor válaszd azt a lehetőséget ami a legkisebb mértékű bőreltávolítással jár
2017. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mereven is letudtam húzni könnyen , de végül a körülmetélést választottam , mert vissza nehezen ment és olyan volt mintha beakadt volna a fitymám a makk alatt és elvesztettem a merevedésem . Szóval nem akartam hogy kételyeim legyenek ezért körülmetéltettem magam. Egyébként kérhetsz rá krémet is ha nagyon enyhe megpróbálhatod , vagy részleges / teljes körülmetélést.
2017. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem,akkor elég egy krém.Tornáztasd vízben.
2017. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!