Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszul vagyok. Mi a fene...

Rosszul vagyok. Mi a fene bajom van?

Figyelt kérdés
Kezdetnek hozzátenném nincs tb-m de intézés alatt áll. Úgy kezdődött az egész hogy eleve rossz az idegrendszerem és nem sikerült egy vizsga úgy ahogy kellett volna ki készítettem magam teljesen mire a munkahelyemen is kicsináltak és nagyon sok stressz ért az élet minden területen . Visszajöttek a panikrohamok,mindenhol rosszul érzem magam :( begyulladt a fülem és nem hallottam rá rendesen. Most pedig reggel arra keltem hogy iszonyatosan fáj a gyomrom és feljött egy kis savas maró valami a gyomromból nem segít rajta a savlekoto, korábban nem volt ilyen gondom. Azóta is Szetmegy a gyomrom. A napokban meg majdnem elajultam.. szóval így érzem kezdek tönkremenni testileg / lelkileg teljesen . Mit tegyek ?
2018. jún. 7. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Pszichiátria! Én is pánik beteg vagyok,oda járok pszichológushoz.Kapok gyenge gyógyszert is.

Muszáj lesz drasztikus lépést tenni,máskülönben tényleg össze omlasz.

2018. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Így van, mindenképp pszichiáter, elmondasz neki mindent, fog felírni gyógyszert, illetve tanácsokat fog adni.
2018. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi az, h intézés alatt van? bemész a navba, kapsz egy csekket és befizeted.
2018. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eléggé stresszes volt ez az időszak és a gyomorfájás lehetett ettől is, menj be a patikába és kérj salvus (szalvusz) vízet és iszogassad naponta 3x 1dl-t

300-400 Ft

ez jót fog tenni a gyomrodnak

2018. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Stressztől lehet reflux, az okozhat gyomorfájást és savat.
2018. jún. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!