Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kipróbálta-e már valaki a...

Kipróbálta-e már valaki a bobitál módszert az izületi porckopás helyreállitására és milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés

2018. jún. 7. 21:51
 1/7 anonim válasza:
100%

Érdekes, hirdetik a bobitál módszert, se sajnos egyetlen ember nem próbálta ki, nincs egyetlen vélemény, személyes tapasztalat róla.

Akkor ez is egy kamu hirdetés? Hogy-hogy folyamatosan hirdetik?

Nyilván mindenki szeretné elkerülni a protézis beültetést, így bosszantó, hogy ígérik, de nincs róla tapasztalat?

2020. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

3 hónapos otthoni kúra, porcépítők, tinktúrák szedése, mozgásterápiával és étrenddel.

Garanciával, nem is vállalják, ha látják már csak a műtét segít.

2020. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2/2 ezek szerint ez egy általános protokoll vagy inkább amit egy jó orvos is ajánlana? Engem is elküldtek gyógytornára + javasoltak porcépítőt, fogyást... Ez miben nyújt többet? Neked segített?
2020. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LeaLiza válasza:
Édesapámnál szeretném kipróbálni a Bobital által ajánlott porcépítő módszert (aminek elég borsos ára van, de állítólag az előállított tinktúra patikai körülmények között lett elkészítve és ez az eljárás nagyon drága), most elkészültek a röntgen felvételek és attól függ, hogy milyen állapotban van a porc, hogy vállalják-e vagy sem. Nekem elég meggyőző volt az a doki akivel beszéltem. Esetleg valakit ismertek aki már túl van rajta, nehogy egy temérdek pénz kifizessünk és nem lesz javulás. Köszönöm
2020. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BarAnita válasza:

Szia :)

Nálunk anyukámnak lenne erre szüksége, az első körön túl vagyunk, alkalmasnak bizonyul, viszont most egy 2 hetes méregtelenítő kúrát kell csinálnia, utána újra MR felvétel és akkor dönt a doki, hogy elkezdik-e a kezelést vagy sem.

A doki akivel anya beszélt elvileg 9 éve szintén használta a Bobital módszert és azóta semmi baja nincs.

Ha esetleg belevágtatok, kérlek jelezz, mert anya kissé megingott ebben.

Köszi :)

Jobbulást apukádnak!

2021. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Piperin válasza:

Én is épp tapasztalatok után kutatok. Nemrég beszéltem egy úriemberrel, aki ismertette velem a módszert és a feltételeket. (fentebb már le van írva)

Meglehetősen drága, ahhoz képest, hogy szájon át bevihető hatóanyagokról van szó.

Nagyon örülnék valódi tapasztalatnak. Az úriember szerint több, mint 99%-ban segít. Visszaépül a porc, amennyiben elfogadnak a kezelésre.

Jó lenne tudni, hogy ez nem valami kóklerség.

2022. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát minden esetre érdekes, hogy nincsenek "élő tanúk" az ügyet illetően. Találtam egy összefoglalót, egy orvos írhatta, minden porckopást gyógyító - enyhítő módszert leír. Írt a Bobitalról is. Érdemes elolvasni. [link]

Idézet:

Kórházban végzett vizsgálatok eredményei (összefoglaló) A vizsgálatokat 2013. január és 2013. december között végezték:


A vizsgált betegek 90%-nak súlyos, III - IV. fokú ízületi porckopása volt


A vizsgált betegállomány 83% - a nő, 17% - a férfi volt


A vizsgált betegek esetében a kormegoszlás 52 - 77 év között alakult. Átlagéletkor: 65 év


A vizsgált betegek súlya 70 - 116 Kg között volt. Átlagos testsúly: 96 Kg


A BOBITAL Kúra után a fájdalom minden esetben csökkent


A korlát nélküli lépcsőzés aránya a BOBITAL Kúra után 35% - kal nőtt


Sok sikert mindenkinek.

2023. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!