Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki pszichése...

Létezik, hogy valaki pszichésen annyira nincs rendben a teste miatt, hogy megműtik?

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2018. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
már hogy az agyát?
2018. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát az agyamat is kisüthetik már, de nem erre gondoltam.
2018. jún. 7. 22:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Az emberi agy képes valós tüneteket produkálni

Pl: hipochonder ember

2018. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is erre gondoltam. Volt egy hormonális betegségem, és az egész testem tele van heggel, legfőképp a mellem. Nem akarok fellvarrást meg hadonlókat, de az iszonyattól vegyes undor fog el amikor tükörbe nézek. Olyan szinten undorodom a testemtől, hogy nem tudok már benne élni. Le akarom vágatni a melleimet, csak meg akarok szabadulni tőlük.
2018. jún. 7. 23:04
 6/8 anonim ***** válasza:
neked egy jó pszichológus segítsége kellene...
2018. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez semmiképpen sem egy egészséges gondolat

de lehet hogy csak te reagálod túl ezt a dolgot,mert neked mindennap "szemelőtt van"

nagy butaság is lenne ilyet csináltatni

Pszichésen kell rendbe jönnöd

2018. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem reagálom túl. Rettentően taszító. 2 párom volt, és jó emberek voltak, de nem mertem levetkőzni előttük. Végül beadtam a derekam, de szakítás lett a végük. Nem bírok ezekkel a lógó heges undormányokkal együtt élni.
2018. jún. 8. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!