Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportorvosi engedély - ez mit...

Sportorvosi engedély - ez mit foglal magában? Ha valaki azon alkalmas, akkor fizikálisan + pszichésen is jelenti, hogy teljesen rendben van?

Figyelt kérdés

Azaz ha valaki ilyen engedélyt kap hivatalosan a Sportegészségügyi Intézet sportszakorvosától, akkor az azt jelenti, hogy annak az 50%-a az, hogy teljesen oké nála minden belgyógyászatilag és a másik 50%-a, hogy mentálisan is teljesen rendben van, vagy ez csakis a fizikális negatív státuszt igazolja és a pszichés részével nem foglalkoznak?

Le van ez írva valamilyen rendeletben vagy akárhol?



2014. febr. 1. 10:26
 1/2 Pretty_Fighter ***** válasza:
Fizikálisan
2014. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, de akkor meg durva h netán pl egy teljesen elmebeteg is kaphat olyanra engedélyt, ahol esetleg másoknak kárt okoz ezzel (pl nagyon agresszív és ezt a társain vezeti le vagy tudom is én ...)
2014. febr. 1. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!