Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Torokmandula műtétem lessz...

Torokmandula műtétem lessz két hónap múlva, szüksége lehet e a szervezetemnek valamilyen plussz vitaminokra, hogy könyebben átvészeljem?

Figyelt kérdés
Altatásban fog zajlani és ahogy tudom megviseli a szervezetet!
2018. jún. 8. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy miért kell kivetetni? Gennyes góc? Vagy sokszor van gennyes mandula gyulladásod? Mert ha nem ez a helyzet, akkor annyira nem tartom jóm ötletnek a mandula kivételét, mivel az egy szűrő. Útját állja a baciknak. Ha kiveteted, elképzelhető, hogy sűrűbben lesz felső légúti hurutod.


((Ahol dolgoztam gyerekeknél a betegszobán, ott volt egy kis srác, neki visszanőtt. Kétszer kellett műteni, harmadszorra hagytuk. A végén azt mondta, nem is nagyon bánja, biztos meg volt az oka, amiért visszanőtt. Neki volt orvosi indoka rá, de a végén a doki is azt mondta: a kétszeri műtét elég volt, ez valahogy Sorsszerű, hogy nem lehetett végleg eltávolítani. Ez persze nincs mindenkinél így. Számtalan gyerek akadt, akinek csak egyszer kellett kivetetni. Csak kuriózumként említettem.))

2018. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Több orvosnál is voltam a legjobb ha eltavolitjak,mind ezt mondta,állandóan televannak a mandulaim mandulakövekkel amik nagyon büdösek!
2018. jún. 9. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor valóban el kell távolíttatni! Bár én még mandula kövekről sosem hallottam - büdösek-e vagy sem-, pedig már 32 éves gyakorlatom van az egészségügyben.

Ha szedsz általános vitaminokat Pl. A-Z vagy Centrum, esetleg más hasonló, ami minden vitamint tartalmaz, akkor talán az elég. 2 hónap távlatából nehéz megítélni konkrétan mire lesz szükséged. DE egyre figyelned kell: régen a műtét felvételekor mértek lázat. Ha csak hőemelkedésed van, már nem biztos, hogy megcsinálják a műtétet. Tehát főként arra kell ügyelned, hogy a műtéti időpont előtt ne légy beteg! Se köhögés, se orrfolyás, se más hasonló.

2018. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!