Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Valaki volt...

Mit csináljak? Valaki volt már ilyen helyzetben? Túl sok időt hagytam magamnak?

Figyelt kérdés
Nyár elején volt egy korszakom ami lezárult egyik napról a másikra. Én nem akartam hogy vége legyen de így történt. Nagyon sokáig gondolkodtam hogy mi legyen mindig megfordult a fejemben az öngyilkosság gondolata, de adtam magamnak fél évet hogy addigra elfelejtem és helyre jön minden. De nem így lett, vannak jó de leginkább rossz napjaim. Nem tudom hogy mit csináljak.

2018. márc. 17. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyjál magadnak még több időt.
2018. márc. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Más ember az életéért küzd,napjai vannak hátra te meg eldobod azt az életet amit neked adott az isten?Hány éves vagy?Fiú vagy lány?Mi problémád az élettel?Írj rám nyugodtan.Segítek,nem ítéllek el.
2018. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Várakozni kevés, nem elég abbahagyni a korábbi életed, ki kell tölteni mással annak a helyét, ami lezárult. kezdj új dolgokba, valami olyasmibe, amit nem hatalmas erőszakként élsz meg. A testet mozgató dolgok általában jók a hangulatnak is, kiegyensúlyoznak. Süt a nap, tölts kint több időt a szabadban.

kérj segítséget valakitől a környezetedben, ha nem boldogulsz egyedül, nagyon sokat kaphatsz másoktól!

2018. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!