Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon hamar megázik a kezem...

Nagyon hamar megázik a kezem már pár tányér elmosogatása után. Eddig ilyen nem volt. Mitől ázhat ilyen hamar? :S

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

más mosogatószert használsz?

amúgy mindegy, sztem vegyél mosogatókesztyűt, van több méretben, hamar meg lehet szokni és tutira megvédi a kézbőrödet!!!


32N

2010. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a kéz megázik ??
2010. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Viszont nem csak mosogatásnál ázik meg pillanatok alatt a kezem, hanem például fürdésnél is :S Eddig kb. 1 óra múlva ázott el a kezem annyira, mint most 5 perc alatt...

2010. jún. 17. 09:13
 4/4 anonim ***** válasza:

a kesztyűs vagyok:)


nem ártottál a bőrödnek valamivel? pl. sok szoli, vegyszerrel érintkezés...stb., mert nagyon érzékenynek tűnik! ajánlom nagyon a kesztyűt mosogatáshoz, takarításhoz, és napi 2-3-szor hidratáld a kezed! én neutrogéna kézkrémet használok, de vannak más jó krémek is. sztem ne vagyél gagyit, mert attól zsíros marad a kéz és hamar megunod a használatát, inkább áldozz rá többet és használd!

2010. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!