Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsga, van itt...

Elsősegély vizsga, van itt olyan aki Hajdú-Biharban vizsgázott és milyen volt? Szigorúak voltak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 10. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Easy volt. Alig tudtam valamit, mégis átengedtek :D
2018. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én debrecenben vizsgáztam, elmondtam pár mondatot és írták is a papírt. Vöröskeresztnél csináld, ott nem szigorúak.
2018. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is Debrecenben vizsgáztam, viszont nem a Vöröskereszthez jártam oktatásra, hanem az autósiskolának volt külön elsősegély oktatója.

Első alkalommal megbuktam, hiába mondtam el mindent hibátlanul, a bukás oka az volt, hogy újraélesztésnél nem mondtam azt, hogy "biztosítom a helyszínt".

Második alkalommal sikerült a vizsga, elég fáradt voltam, így alig tudtam valamit, a babán megcsináltam az újraélesztést és már láttam, hogy írják a papírokat, a szóbeli részét mondhatni a vizsgabiztos mondta el helyettem, szóval nem igazán voltak szigorúak.

2018. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is holnap megyek másodikra. Az oktatás részét nekem is az autósiskola szervezte doktor ismerős által. Elsőnél az újraélesztésbe úgy kötöttek bele, hogy nem elég erősen fújtam be a levegőt. És már itt mondták, hogy ennyi volt. Tehát nem is kérdeztek tovább. Remélem holnap megkapom a papírt.
2018. jún. 10. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!